Washington , D.C.
379A Senate Russell Office Building
Washington, DC 20510

 
 
    Name     Position  
 
   

Tara Shaw

    Chief of Staff  
         
   

    Legislative Director  
         
   

Coy Knobel

    Communications Director  
         
   

Max D'Onofrio

    Press Secretary  
         

Rachel Vliem

Media Assistant
         
   

Christen Thompson

    Deputy Chief of Staff  
         
   

Alana Hyman

    Director of Scheduling  
         
   

Claire London

    Assistant Scheduler  
         

Hugh Cook

Staff Assistant
         

Libby Cave

Staff Assistant
       
   

Andrew Heyerdahl

    Director of Correspondence  
         
   

Karl Schipper

    Systems Administrator  
         
   

Amanda Lincoln

    Professional Staff Member for HELP Subcommittee (Health Care)  
         
    Natalia Riggin     Legislative Assistant for Telecommunications, Financial Services, Housing, Welfare, Small Business, Social Issues, and Project Shop/Appropriations.  
         
    Bart Massey     Senior Legislative Assistant for Tax, Budget, and Social Security  
         
    Shawna Newsome     Legislative Assistant for Agriculture, Public Lands, Trade, ESA, and Labor  
          
    Charles Carroll     Legislative Assistant for Homeland Security & Government Affairs, Defense/Military Affairs, Veterans Affairs, and Foreign Relations  
         
    Aniela Butler     Legislative Assistant for Energy, Environment, Transportation, Indian Affairs, and Judiciary  
         
    Garnett Decosimo     Professional Staff Member for HELP Subcommittee (Pensions and Education)  
         
    Chris Lydon Research Assistant  
         
    Aron Wehr    

Research Assistant

 
         
    Conroy Stout    

Research Assistant

 
 

Casper (Carbon, Converse, Niobrara and Natrona Counties), WY
100 East B Street, Room 3201
P.O. Box 33201
Casper, WY 82602

 
 
    Name     Position  
 

Justin Rogers

    Field Representative  
         
   

Stacey Hill

    Staff Assistant  
         
   

Scott Ratliff

    Special Assistant for Native American Issues  
 

Cheyenne (Albany, Goshen, Laramie and Platte Counties), WY
Federal Center
Suite 2007
2120 Capitol Avenue
Cheyenne, WY 82001

 
 
    Name     Position  
 
   

Dianne Kirkbride

    Field Representative  
         
   

Martha Wilson

    Field Representative  
         
   

Charlotte Norris

    Staff Assistant  
 

Cody (Big Horn, Hot Springs, Fremont, Park, Washakie Counties and Yellowstone National Park), WY
1285 Sheridan Avenue
Suite 210
Cody, WY 82414

 
 
    Name     Position  
 
   

Karen McCreery

    State Director  
         
   

Jennifer Fernandez

    Field Representative  
         
    Louise Brouillette Staff Assistant
 

Gillette (Campbell, Crook, Johnson, Sheridan and Weston Counties), WY
222 S. Gillette Avenue, Suite 503
Gillette, WY 82716

 
 
    Name     Position  
 
   

DeAnna Kay

    Field Representative  
         
   

Holly Verbridge

    Staff Assistant  
 

Jackson (Lincoln, Sublette, Sweetwater, Teton and Uinta Counties), WY
1110 Maple Way, Suite G
Post Office Box 12470
Jackson, WY 83002

 
 
    Name     Position  
 
   

Nikki Brunner

    Field Representative  
         
    Sandy Sandberg     Staff Assistant